KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16967139

nr 1696 7139

Holland, 1700-/1800-tal, spelande män. Ej signerad. Olja på pannå, 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 43x40 cm

måndag 28 april 2025
kl 20:54:29